GYM


EPUFLOOR CLASSIC

EPUFLOOR CLASSIC jest bezspoinowym punktowo elastycznym systemem nawierzchni wewnętrznej. Składa się z prefabrykowanej maty gumowej, szpachli, pierwszej warstwy i górnej warstwy. System ten oferuje najwyższy komfort i wyjątkowe bezpieczeństwo.

EPUFLOOR CLASSIC spełnia wymagania normy EN 14904 oraz DIN 18032 Część 2.

MATY FITNESS

EPUFLOOR DOTS i EPUFLOOR COLOR to popularne nawierzchnie do sal fitness, czy siłowni. Swoje zastosowanie znajdują także w halach sportowych, na lodowiskach (można stąpać po niej w łyżwach), pomostach ciężarowych, basenach czy w ciągach komunikacyjnych. Unikalne parametry zawdzięcza mieszance czarnego granulatu gumowego i kolorowego granulatu EPDM.

Jej ułożenie nie nastręcza trudności nawet amatorom. Atrakcyjny wygląd, duży wybór kolorów, a przede wszystkim niezwykła elastyczność wytrzymałość na ściskanie, uderzenia oraz ścieranie, sprawiają, że seria produktów DOTS i COLOR cieszy się ogromnym powodzeniem.

Dostępne kolory

EPUFLOOR RUBBER HARD to tańszy zamiennik nawierzchni EPUFLOOR DOTS i COLOR. Do jej wyprodukowania użyto jedynie czarnego granulatu gumowego. Nawierzchnia nie jest przez to tak efektowna jak droższe odpowiedniki, ale gwarantuje porównywalne parametry użytkowe za dużo niższą cenę. Wszystkie wspomniane nawierzchnie, po odpowiednim zabezpieczeniu i poddawane regularnej konserwacji mogą być stosowane jako nawierzchnie zewnętrzne.

EPUFLOOR RUBBER SOFT jest matą o mniejszej gęstości i większej amortyzacji, stosowana jest jako podkład pod nawierzchnie sportowe, pełniąc funkcję maty wibroizolacyjnej i wygłuszającej np. pod ciężary w siłowni. Pod ciężary jako amortyzację proponujemy również PUZZLE o grubości 18mm.

photo of
Epufloor
info@epufloor.com
Kopcinskiego 77
lodz , lodz , 90033 Poland
+48 508 306 716